3D Secure - Bezpieczne zakupy w internecie

Z dniem 31.10.2020 r. wprowadzamy nowe zasady potwierdzania płatności w internecie dzięki usłudze

3D Secure

Płatności kartą debetową w internecie z usługą 3D Secure potwierdzisz poprzez udzielenie odpowiedzi na pytanie weryfikacyjne oraz podanie hasła 3D Secure (jednorazowego kodu SMS), które otrzymasz na numer telefonu komórkowego podany przez Ciebie do kontaktu w swoim banku.

Odpowiedź na pytanie weryfikacyjne, niezbędne do autoryzacji transakcji kartą w internecie, od 30 września ustalisz w placówce swojego banku.

Zapraszamy do rejestracji karty w usłudze 3D-Secure. Wraz z kartą do konta wydaną przez Bank Spółdzielczy w Gliwicach, Klienci otrzymają bezpłatny dostęp do usługi 3D Secure - nowego standardu bezpiecznych płatności w Internecie.

Z płatności w tym standardzie można korzystać w sklepach internetowych, które wspierają 3D Secure. Rozpoznać je można po charakterystycznych znakach: Verified by VISA lub MasterCard SecureCode umieszczonych na stronach sklepu.

3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa tzw. silne uwierzytelnienie. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które Klient nadaje w trakcie wizyty w swoim banku.

System posiada certyfikację organizacji płatniczych Visa International oraz MasterCard International.

Szczegóły w placówkach naszego Banku.