Odwiedź mojbank.pl – nową stronę Banków Spółdzielczych z Grupy BPS

mojbank.pl 

Zapraszamy do wejścia na zupełnie nową stronę mojbank.pl. Jest to miejsce, w którym każdy będzie mógł przede wszystkim poznać ofertę Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i znaleźć w niej coś dla siebie.

To jednak nie wszystko – jedną z funkcji strony jest możliwość odnalezienia placówki Banku najbliżej nas i łatwego przejścia do strony internetowej tego Banku, aby poznać ofertę bliżej.

Zależy nam, żeby strona była żywa i dynamiczna. Dlatego wprowadziliśmy do niej sekcję „Bądź na bieżąco” oraz „Warto wiedzieć”. To będą miejsca, w których będziemy przedstawiali najbardziej aktualne informacje dotyczące naszego Zrzeszenia, a także pokażemy projekty realizowane dla naszych Klientów oraz wraz z nimi (m.in. sekcja „Inicjatywy lokalne”).

Tworząc witrynę mojbank.pl chcieliśmy również opowiedzieć o nas samych pokazując, że jesteśmy tacy jak Ty, Szanowny Czytelniku. Lubimy naszą lokalność, tutaj chcemy się rozwijać i cieszyć dobrym życiem. Lubimy też rozmawiać, dlatego zawsze możesz do nas przyjść. To wszystko sprawia, że z nami zawsze jesteś u siebie.

Z ukłonami,
Banki Spółdzielcze z Grupy BPS.

www.mojbank.pl

AKTUALNOŚCI

  • 31-07-2020 MOJE ID

    Usługa mojeID mojeID - bezpieczne narzędzie potwierdzania tożsamości online jest już dostępne w naszym...

  • 16-07-2020 EKO KREDYT

    EKO KREDYT Informacje ogólne Kredyt "EKO KREDYT" przeznaczony jest na zakup i/lub instalację...

STAWKI REFERENCYJNE

WIBOR 1M - średnia 0,24
WIBOR 3M - średnia 0,27
WIBOR 3M - śr. ost. 3M 0,58