DEWELOPERZY

Bank Spółdzielczy w Gliwicach, należący do czołówki banków spółdzielczych, z wyłącznie polskim kapitałem, w ostatnich latach poszerzył swoją ofertę o kredyty deweloperski dla firm oraz kredyty hipoteczne.

Zapraszamy do skorzystania z oferty kredytu obrotowego deweloperskiego na finasowanie budowy  inwestycji deweloperskich. Bank oferuje kredyt z okresem spłaty dostosowanym do indywidualnych potrzeb dewelopera. Wymagany wkład własny w inwestycję deweloperską nie niższy niż 25%.   Analizując plan inwestycji i opłacalność Bank opiera się na biznes planie inwestycji. Szczegóły oferty prezentujemy na spotkaniu , po rozpoznaniu potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Bank prowadzi dla inwestycji deweloperskich rachunki powiernicze (otwarte lub zamknięte). Wysokość opłat i prowizji za otwarcie i prowadzenie rachunku powierniczego uzależniona jest od tego, czy Bank finansuje inwestycje deweloperską  kredytem czy nie .

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Poniżej znajduje się odnośnik do oferty kredytowej wraz z kalkulatorem oraz ogólnym formularzem kontaktowym

Kredyt hipoteczny uniwersalny kredyt hipoteczny

Dane kontaktowe doradców obsługujących kredyty hipoteczne deweloperów:                                                                                        

  • Aneta Skupińska tel. 607607448, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Katarzyna Klosek tel. 607035995,  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane kontaktowe do Dyrektora i Oddziału:

  • 32-30-20-165, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • 32-30-20-100, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • 32-30-20-196

Odwiedź nas bez wychodzenie z domu - zamów video spotkanie przez internet

Niska marza 667 x 277