Bankowy hit

Informacje ogólne

Kredyt Bankowy hit  udzielany jest na następujących warunkach:

  • Oprocentowanie kredytu 8,5% zmienne
  • 2% prowizji,
  • Okres kredytowania do 60 miesięcy,
  • Ubezpieczenie kredytu,
  • Kwota kredytu od 1 000,00 zł do 50 000,00 zł
  • Kredyt dostępny jest w następujących placówkach Banku Spółdzielczego w Gliwicach: Gliwice, Ruda Śląska, Pyskowice,  Lubliniec, Rudziniec, Sośnicowice, Ciasna.

Nie masz czasu nas odwiedzić? Skontaktuj się z nami, a nasz doradca złoży Ci wizytę!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym miejscu. Wszystkie formalności kredytowe, w tym wyliczenie zdolności kredytowej, możemy omówić z Państwa udziałem poza siedzibą Banku w dogodnym miejscu, po uprzednim umówieniu się z doradcą.

Nie zwlekaj!!Zgłoś się na podany adres kredyt[at]bsgliwice.i-bs.pl

Zadzwoń!! (adresy i nr telefonów dostępne są w zakładce O Banku / Placówki lub kliknij w ten link)

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Kalkulator

Bank Spółdzielczy w Gliwicach informuje i zastrzega, że dane zawarte na stronach www Banku nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego dla jakichkolwiek podmiotów, w szczególności oferty jakichkolwiek usług, w tym usług bankowych, świadczonych użytkownikom serwisu www, klientom Banku. Dane te podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych.
Wszelkie prawa do całej zawartości portalu internetowego Banku Spółdzielczego w Gliwicach są zastrzeżone. Użytkownik ma prawo do pobrania oraz drukowania całych stron lub fragmentów portalu internetowego Banku Spółdzielczego w Gliwicach, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych należących do Banku Spółdzielczego w Gliwicach Żadna część portalu Banku Spółdzielczego w Gliwicach nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody Banku Spółdzielczego w Gliwicach.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-10
1 EUR4.1568
1 USD3.6476
1 CHF3.6600
1 GBP4.5876
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,65
WIBOR 3M - średnia 1,72
WIBOR 3M 1,72
więcej