Obniżamy oprocentowanie kredytów

Informacje ogólne

Kredyt Obniżamy oprocentowanie  udzielany jest na następujących warunkach:

  • Oprocentowanie kredytu 9,5% zmienne
  • 0% prowizji,
  • Okres kredytowania do 24 miesięcy,
  • Kwota kredytu do 30 000,00 zł
  • Kredyt dostępny jest w następujących placówkach Banku Spółdzielczego w Gliwicach: Gliwice, Ruda Śląska, Pyskowice,  Lubliniec, Rudziniec, Sośnicowice, Ciasna.

W ramach oferty "Obniżamy oprocentowanie kredytów" istnieje możliwość negocjowania oprocentowania. Warunki podjęcia negocjacji są następujące:

  • Posiadanie przez Klienta rachunku ROR, na który co najmniej od trzech miesięcy wpływają lub będą wpływały środki z tytułu wynagrodzenia,
  • Minimalna granica oprocentowania kredytu: 8,0% - zmienna.

Nie masz czasu nas odwiedzić? Skontaktuj się z nami, a nasz doradca złoży Ci wizytę!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym miejscu. Wszystkie formalności kredytowe, w tym wyliczenie zdolności kredytowej, możemy omówić z Państwa udziałem poza siedzibą Banku w dogodnym miejscu, po uprzednim umówieniu się z doradcą.

Nie zwlekaj!!Zgłoś się na podany adres kredyt[at]bsgliwice.i-bs.pl

Zadzwoń!! (adresy i nr telefonów dostępne są w zakładce O Banku / Placówki lub kliknij w ten link)

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Kalkulator

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. informuje i zastrzega, że dane zawarte na stronach www Banku nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego dla jakichkolwiek podmiotów, w szczególności oferty jakichkolwiek usług, w tym usług bankowych, świadczonych użytkownikom serwisu www, klientom Banku. Dane te podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych.
Wszelkie prawa do całej zawartości portalu internetowego Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. są zastrzeżone. Użytkownik ma prawo do pobrania oraz drukowania całych stron lub fragmentów portalu internetowego Banku Polskiej Spółdzielczości S.A., pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych należących do Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. Żadna część portalu Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody Banku Polskiej Spółdzielczości S.A.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-10
1 EUR4.1617
1 USD3.6442
1 CHF3.6610
1 GBP4.5948
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,65
WIBOR 3M - średnia 1,72
WIBOR 3M 1,72
więcej