Bankowość elektroniczna

Z przyjemnością informujemy, iż w trosce o wygodę naszych Klientów oraz dążąc do zapewnienia dostępu do stale rozszerzającej się oferty produktów i usług, Bank Spółdzielczy w Gliwicach wprowadza nowy system informatyczny oraz nowy system bankowości elektronicznej.

Pracę w nowych systemach Bank rozpocznie od 02.10.2017 r.

W związku z powyższym wykonywanie operacji w obecnym systemie bankowości elektronicznej, jak również w placówkach Banku będzie możliwe do dnia 29.09.2017 r. do godziny 12:00.

INFORMUJEMY, ŻE OBSŁUGA NOWEJ BANKOWOŚCI ELEKTRONICZNEJ BĘDZIE REALIZOWANA Z UŻYCIEM NOWYCH ŚRODKÓW DOSTĘPU I AUTORYZACJI. W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZOSTANIECIE PAŃSTWO POINFORMOWANI O SPOSOBIE ODBIORU TYCH ŚRODKÓW.

Zachęcamy do zapoznania się z wersją demo nowego systemu bankowości elektronicznej dostępnej w zakładce Bankowość elektroniczna i Zaloguj się

DEMO systemu bankowości elektronicznej dostępnej od 02.10.2017r.

Film instruktażowy - Poznaj Bankowość Internetową

Film instruktażowy - Bankowość Internetowa dla urządzeń mobilnych

_______________________________________________________________________________________

BANKOWOŚĆ DETALICZNA

BANKOWOŚĆ DLA PRZEDSIĘBIORSTW

Witamy serdecznie w gronie internautów, użytkowników bankowości elektronicznej.

Oferujemy Państwu jedną z unikalnych, a zarazem bardzo bezpiecznych usług dostępu do rachunku bankowego przez Internet.

Korzystanie z naszego systemu jest łatwe i przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa, które prezentujemy zarówno na stronie logowania do bankowości internetowej, jak i prezentowanych w niniejszej zakładce – bardzo bezpieczne.

Warto podkreślić, że w projektowaniu i budowie systemu wykorzystano najnowszą wiedzę i technologię zabezpieczeń przed ewentualnymi próbami włamania. W tym celu do identyfikacji powierzamy Państwu specjalistyczne urządzania oraz metody, potwierdzające tożsamość użytkownika w procesie rejestracji oraz autoryzacji transakcji na stronach bankowości internetowej.

Oprogramowanie:
____________________________________________________________

Kursy walut

Kursy walut2017-09-21
1 EUR4.1402
1 USD3.4724
1 CHF3.5484
1 GBP4.6735
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,66
WIBOR 3M - średnia 1,73
WIBOR 3M 1,73
więcej